Hospůdka

Hospůdka je plně průchozí a přirozeně rozčleněná na 4 části

Bar

Po vstupu do hospůdky se ocitnete tváří v tvář našemu baru. Ten nabízí posezení na příjemných barových stoličkách a obsluha vám na přání nabídne nejen naše vymazlená pivíčka, ale i široký sortiment nealko, lihovin a speciálních míchaných nápojů (Semafor, Čert atd.). V barové místnosti se nachází i stolek štamgastů.

 

TV místnost

Tato místnost je pulsujícím srdcem hospůdky. Vždy maximálně ožije, když se na LCD obrazovce rozehraje velký hokejový nebo fotbalový match. Jindy hudební klipy podkreslují příjemnou atmosféru. Tady se řeší „zásadní“ věci jako sport, holky, politika a odtud obvykle létají k obsluze ty největší a nejpodivnější objednávky.

 

Salonek - Jukebox + šipky + fotbálek

Oáza klidu, ráj nejen místních šipkařů a místnost na poklidné debaty. Občas se však při společenské akci za zvuků jukeboxu mění na místo divokých tanců a zpěvu. Kdo nezažil, tak nepochopí…

 

Nový salónek

V nové přístavbě najdete náš samostaný salónek, který je samozřejmě plně průchozí s hospůdkou, ale v případě potřeby ho lze využít k naposto soukromé akci - má samostatný zadní vchod, vlastní bar, samostané WC, LCD obrazovka, WI-FI, venkovní posezení s grilem, přijďte se přesvědčit sami.

Merchendising

Nabízíme vám výrobu různých reklamních předmětů s naším logem - ať už pro vás nebo jako dárek pro vaše kamarády a přátelé...

Výrobu řešíme individálně na zakázku - po domluvě vám konkrétní vybrané věci naceníme dle množství a druhu potisku - nabízíme trička, čepice, hrníčky, propisky, placky - buttony, klíčenky, reflexní pásky apod. Více naleznete v naší galerii.

Jak šel čas

Partneři